KONST / Litografier / Färglitografi 12634020
nr 1263 4020
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 191/250. Motivet: 70x50 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:59:02
100 kr
250 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin